fbpx
Spis treści

Synchronizacja: Pierwsze kroki

Aby rozpocząć pracę z WMS zintegrowanym z ERP, należy w pierwszej kolejności aktywować synchronizację dokumentów. Poniżej instrukcja uruchomienia:

UWAGA: Przed rozpoczęciem synchronizacji dokumentów, sprawdź czy wszystkie obecnie utworzone są zrealizowane.

  1. Uruchamiamy Connector wcześniej skonfigurowany z wybranym ERPem.
  2. Przechodzimy do zakładki Zarządzanie.
  3. Aby aktywować synchronizację dokumentów, należy wybrać jedną z opcji: – Migruj stany – zostanie utworzony dokument Bilans Otwarcia, który będzie zawierał wszystkie towary jakie były w subiekcie. lub – Aktywuj synchronizację bez migracji stanów – klawisz uruchomi synchronizację dokumentów i pozwoli na pracę na systemie, jednak nie będziemy posiadali żadnego towaru na stanie w WMS i będzie wymagana realizacją inwentaryzacji.
  4. Jeżeli została wybrana pierwsza opcja, został utworzony dokument Bilans Otwarcia. W przypadku wybrania drugiej opcji, można rozpocząć realizację inwentaryzacji. Więcej informacji TUTAJ [spacer height=”20px”Powyższy dokument należy zatwierdzić w całości w WMS oraz rozpocząć standardową pracę.

W Futuriti tworzymy zaawansowane technologicznie systemy IT oraz wdrażamy, rozwijamy i integrujemy systemy Comarch ERP.
Jako Złoty Partner Comarch zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości obsługę na wszystkich etapach współpracy.

Umów się na prezentację

Jesteś zainteresowany WMS Futuriti?
Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób zwiększysz efektywność swojego magazynu!

Czy aby na pewno mierzysz w magazynie wszystko, co powinieneś?

Wiedza jest kluczem do przetrwania oraz wyskalowania biznesu – zwłaszcza w obecnym, dynamicznie rozwijającym się środowisku. Im więcej aspektów mierzysz, tym więcej z nich możesz zoptymalizować.

W trosce o Twój magazyn, zespół Futuriti przygotował zestaw wskaźników efektywności, które pomogą Ci zoptymalizować pracę magazynu, usprawnić pracę i zredukować koszty.

Pobierz checklistę ze wskaźnikami i sprawdź co możesz usprawnić w magazynie!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Podając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Futuriti w celu zapisania do listy mailingowej i wysyłania newslettera. Newsletter będzie zawierał informacje eksperckie na temat zarządzania magazynem wysokiego składu, branży e-commerce a także o produktach, usługach, promocjach lub nowościach Futuriti. Zgodę można w każdej chwili cofnąć.
Obiecujemy nie spamować ! Będziesz otrzymywać tylko wartościowe treści.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prowadzisz sprzedaż e-commerce? Możesz sprzedawać więcej ale Twój magazyn nie wyrabia? Skontaktuj się z nami! Pomożemy