fbpx
Spis treści

Synchronizacji zdjęć

Synchronizacja zdjęć odbywa się w momencie synchronizacji towaru z BaseLinker.

Jeśli towar posiada zdjęcia tworzony jest task workera WMS o nazwie SynchronizeArticleUrlPictures z niskim priorytetem z następującymi polami

  • ProcessObjectId – Id towaru w WMS
  • ProcessActionText – Lista adresów zdjęć rozdzielona znakiem: ; (średnik)

 

Proces sprawdza, czy któreś ze zdjęć zostało usunięte, jeśli tak to usuwa połączenie między towarem i zdjęciem, gdy nie znajduje się więcej towarów z tym samym zdjęciem, zostanie ono trwale usunięte z bazy danych.

W przypadku, gdy zdjęcie z podanym adresem znajduje się już w bazie WMS zostanie ono podpięte pod towar, w przeciwnym wypadku zdjęcie zostanie pobrane, zmodyfikowane zgodnie z konfiguracją ImageTransform w AlpolWF.Configuration oraz zapisane w bazie WMS.

Możliwe jest również ignorowanie zdjęć o podanej w konfiguracji IgnoreImageName nazwie, dla powtarzających się zdjęć, których nie chcemy synchronizować

 

W Futuriti tworzymy zaawansowane technologicznie systemy IT oraz wdrażamy, rozwijamy i integrujemy systemy Comarch ERP.
Jako Złoty Partner Comarch zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości obsługę na wszystkich etapach współpracy.

Umów się na prezentację

Jesteś zainteresowany WMS Futuriti?
Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób zwiększysz efektywność swojego magazynu!

Czy aby na pewno mierzysz w magazynie wszystko, co powinieneś?

Wiedza jest kluczem do przetrwania oraz wyskalowania biznesu – zwłaszcza w obecnym, dynamicznie rozwijającym się środowisku. Im więcej aspektów mierzysz, tym więcej z nich możesz zoptymalizować.

W trosce o Twój magazyn, zespół Futuriti przygotował zestaw wskaźników efektywności, które pomogą Ci zoptymalizować pracę magazynu, usprawnić pracę i zredukować koszty.

Pobierz checklistę ze wskaźnikami i sprawdź co możesz usprawnić w magazynie!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Podając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Futuriti w celu zapisania do listy mailingowej i wysyłania newslettera. Newsletter będzie zawierał informacje eksperckie na temat zarządzania magazynem wysokiego składu, branży e-commerce a także o produktach, usługach, promocjach lub nowościach Futuriti. Zgodę można w każdej chwili cofnąć.
Obiecujemy nie spamować ! Będziesz otrzymywać tylko wartościowe treści.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prowadzisz sprzedaż e-commerce? Możesz sprzedawać więcej ale Twój magazyn nie wyrabia? Skontaktuj się z nami! Pomożemy