fbpx
Spis treści

Konfigurowanie cech towaru w WMS

Uwaga: Dla integracji z Comarch Optima zarządzanie partiami odbywa się po stronie Comarch Optima zobacz opis

Opis

Aby dodać nowe cechy do towaru lub zarządzać istniejącymi należy otworzyć listę cech, można to zrobić poprzez klikanie przycisku Cechy partii na formatce edycji towaru (opcja ta jest niewidoczna jeśli obsługa partii na towarze jest wyłączona), jeśli nie widzisz pól związanych z partiami, musisz włączyć obsługę partii w konfiguracji WMS.

Formatka edycji towaru

Zostanie wyświetlona lista cech przypisanych do towaru

Cechy oznaczone na czerwono są cechami wymaganymi do wypełnienia w przypadku dodawania lub modyfikowania ich na towarze. Istnieje również możliwość filtrowania cech wpisując ich pełną nazwę lub jej część w polu tekstowym u góry formularza jeśli typ ustawiony jest na Filtr.

Przycisk Dodaj na dole formatki pozwoli na dodanie nowej cechy.

Dodawanie cech do towaru

Aby dodać nową cechę kliknij przycisk Dodaj na formatce listy cech towaru, otworzy to nową formatkę z polami do wypełnienia

Formatka edycji cechy
  • Kod – kod cechy towaru
  • Wymagane – czy cecha musi mieć podaną wartość
  • Widoczność na liście – czy cecha powinna być wyświetlana na liście partii towaru

W polu kod należy wpisać nazwę cechy oraz oznaczyć pole wymagane jeśli cecha nie jest opcjonalna następnie kliknąć przycisk Zapisz, który doda cechę do towaru. Jeśli wprowadzone zostały zmiany, a użytkownik kliknie przycisk Zamknij zostanie wyświetlony komunikat informujący o niezapisanych zmianach.

Edycja cech towaru

W celu edycji cechy należy kliknąć dwukrotnie lub zaznaczyć i potwierdzić klawiszem enter cechę wymagającą edycji

Formatka edycji cechy

W polu kod należy wpisać nową nazwę cechy oraz odpowiednio oznaczyć pole wymagane następnie kliknąć przycisk Zapisz, który dokona edycji wybranej cechy towaru. Jeśli wprowadzone zostały zmiany, a użytkownik kliknie przycisk Zamknij zostanie wyświetlony komunikat informujący o niezapisanych zmianach.

Usuwanie cech towaru

W celu usunięcia cech towaru należy oznaczyć cechy, które należy usunąć klikając w nie prawym klawiszem myszy

Wybrane towary zostaną oznaczone. Po wybraniu wszystkich cech wymagających usunięcia należy kliknąć nowy przycisk Menu otworzy on menu z opcją usunięcia zaznaczonych cech

Wybranie opcji Usuń spowoduje usunięcie oznaczonych cech natomiast opcja Anuluj spowoduje zamknięcie menu i odznaczenie cech.

W Futuriti tworzymy zaawansowane technologicznie systemy IT oraz wdrażamy, rozwijamy i integrujemy systemy Comarch ERP.
Jako Złoty Partner Comarch zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości obsługę na wszystkich etapach współpracy.

Umów się na prezentację

Jesteś zainteresowany WMS Futuriti?
Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób zwiększysz efektywność swojego magazynu!

Czy aby na pewno mierzysz w magazynie wszystko, co powinieneś?

Wiedza jest kluczem do przetrwania oraz wyskalowania biznesu – zwłaszcza w obecnym, dynamicznie rozwijającym się środowisku. Im więcej aspektów mierzysz, tym więcej z nich możesz zoptymalizować.

W trosce o Twój magazyn, zespół Futuriti przygotował zestaw wskaźników efektywności, które pomogą Ci zoptymalizować pracę magazynu, usprawnić pracę i zredukować koszty.

Pobierz checklistę ze wskaźnikami i sprawdź co możesz usprawnić w magazynie!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Podając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Futuriti w celu zapisania do listy mailingowej i wysyłania newslettera. Newsletter będzie zawierał informacje eksperckie na temat zarządzania magazynem wysokiego składu, branży e-commerce a także o produktach, usługach, promocjach lub nowościach Futuriti. Zgodę można w każdej chwili cofnąć.
Obiecujemy nie spamować ! Będziesz otrzymywać tylko wartościowe treści.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prowadzisz sprzedaż e-commerce? Możesz sprzedawać więcej ale Twój magazyn nie wyrabia? Skontaktuj się z nami! Pomożemy