fbpx
Spis treści

Przesunięcie towaru na wiele lokalizacji docelowych

 

Może się wydarzyć, że pozycje towarów na dokumencie będą wskazywać na różne lokalizacje jak w przypadku dokumentu poniżej:

FuturitiWMS – Dokument

W tym przykładzie, jeśli zeskanowany zostanie towar o kodzie 000001 system nie będzie w stanie automatycznie wybrać zeskanowanej pozycji. Zostanie więc wyświetlony stosowny komunikat

FuturitiWMS – Dokument

Zgodnie z komunikatem, należy zeskanować lokalizację źródłową pozycji

FuturitiWMS – Dokument

Po zeskanowaniu lokalizacji źródłowej, system nadal nie będzie wstanie samodzielnie wybrać konkretnej pozycji dokumentu ze względu na różne lokalizacje docelowe.

Magazynier zostanie poproszony o zeskanowanie lokalizacji docelowej

FuturitiWMS – Dokument

Na nowym komunikacie będą podpowiedziane maksymalnie 3 lokalizacje docelowe. Po zeskanowaniu lokalizacji na którą odłożony został towar zostanie ona zapamiętana

FuturitiWMS – Dokument

Każdy następny skan towaru 000001 będzie realizował konkretną pozycję. Zapamiętana lokalizacja docelowa zostanie wyczyszczona w momencie pełnego zrealizowania pozycji lub poprzez kliknięcie w oznaczoną belkę

W Futuriti tworzymy zaawansowane technologicznie systemy IT oraz wdrażamy, rozwijamy i integrujemy systemy Comarch ERP.
Jako Złoty Partner Comarch zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości obsługę na wszystkich etapach współpracy.

Umów się na prezentację

Jesteś zainteresowany WMS Futuriti?
Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób zwiększysz efektywność swojego magazynu!

Czy aby na pewno mierzysz w magazynie wszystko, co powinieneś?

Wiedza jest kluczem do przetrwania oraz wyskalowania biznesu – zwłaszcza w obecnym, dynamicznie rozwijającym się środowisku. Im więcej aspektów mierzysz, tym więcej z nich możesz zoptymalizować.

W trosce o Twój magazyn, zespół Futuriti przygotował zestaw wskaźników efektywności, które pomogą Ci zoptymalizować pracę magazynu, usprawnić pracę i zredukować koszty.

Pobierz checklistę ze wskaźnikami i sprawdź co możesz usprawnić w magazynie!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Podając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Futuriti w celu zapisania do listy mailingowej i wysyłania newslettera. Newsletter będzie zawierał informacje eksperckie na temat zarządzania magazynem wysokiego składu, branży e-commerce a także o produktach, usługach, promocjach lub nowościach Futuriti. Zgodę można w każdej chwili cofnąć.
Obiecujemy nie spamować ! Będziesz otrzymywać tylko wartościowe treści.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prowadzisz sprzedaż e-commerce? Możesz sprzedawać więcej ale Twój magazyn nie wyrabia? Skontaktuj się z nami! Pomożemy