fbpx
Spis treści

CrystalReports

Wymagania i Instalacja

Aby prawidłowo drukować w CrystalReports, WMS wymaga zainstalowania odpowiedniego CRRuntime.

  • Wydruki po stronie SOAP oraz dla akcji WF GenerateDocumentPrintWithRedirection wymagają 64-bitowej wersji CRforVS_redist_install_64bit_13_0_21.zip (13.0.3500.0). Po instalacji konieczne jest zrestartowanie WebService w IIS.
  • Wydruki po stronie WorkflowWorkerAlpolWMSERPXL orazdla akcji WF GenerateDocumentPrint wymagają 32-bitowej wersji (13.0.2000.0). Domyślnie instalowana wraz z Optima(?). Dla XL należy zainstalować (?)
  • Link \\futuriti-xaml\DevPackages\CRYSTAL

Błędy i Problemy

  • Jeśli pojawia się komunikat “Could not load file or assembly 'CrystalDecisions.CrystalReports…”, należy zainstalować odpowiedni CRRuntime.
  • Jeśli na wydruku zamiast kodu ean widoczne są cyfry, należy zainstalować czcionkę Code39AzaleaNarrow1 dla wszystkich użytkowników (Prawy/Zainstaluj dla wszystkich użytkowników) na serwerze, na którym jest zainstalowany worker do generowania wydruków.

W Futuriti tworzymy zaawansowane technologicznie systemy IT oraz wdrażamy, rozwijamy i integrujemy systemy Comarch ERP.
Jako Złoty Partner Comarch zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości obsługę na wszystkich etapach współpracy.

Umów się na prezentację

Jesteś zainteresowany WMS Futuriti?
Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób zwiększysz efektywność swojego magazynu!

Czy aby na pewno mierzysz w magazynie wszystko, co powinieneś?

Wiedza jest kluczem do przetrwania oraz wyskalowania biznesu – zwłaszcza w obecnym, dynamicznie rozwijającym się środowisku. Im więcej aspektów mierzysz, tym więcej z nich możesz zoptymalizować.

W trosce o Twój magazyn, zespół Futuriti przygotował zestaw wskaźników efektywności, które pomogą Ci zoptymalizować pracę magazynu, usprawnić pracę i zredukować koszty.

Pobierz checklistę ze wskaźnikami i sprawdź co możesz usprawnić w magazynie!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Podając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Futuriti w celu zapisania do listy mailingowej i wysyłania newslettera. Newsletter będzie zawierał informacje eksperckie na temat zarządzania magazynem wysokiego składu, branży e-commerce a także o produktach, usługach, promocjach lub nowościach Futuriti. Zgodę można w każdej chwili cofnąć.
Obiecujemy nie spamować ! Będziesz otrzymywać tylko wartościowe treści.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prowadzisz sprzedaż e-commerce? Możesz sprzedawać więcej ale Twój magazyn nie wyrabia? Skontaktuj się z nami! Pomożemy